Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach – jak ją dostać?

Jeśli potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki, a nasze konto bankowe jest wyzerowane, pomocna okazuje się być pożyczka bez zaświadczeń o dochodach. Można zaciągnąć ją w domu o dowolnej porze dnia. Wystarczy chwila wolnego czasu i dostęp do internetu. Jest to świetna alternatywa dla kredytów bankowych, które są dla wielu osób trudno dostępnymi produktami finansowymi.

Jeśli nie masz odpowiedniej zdolności kredytowej nie możesz liczyć na pozytywne rozpatrzenie złożonego wniosku w banku. Dodatkowo musisz dostarczyć wiele potrzebnych dokumentów a cała procedura jest niezwykle złożona i długotrwała. Bank to nie jedyne miejsce na uzyskanie wsparcia finansowego. Pożyczek bez zaświadczeń należy szukać w instytucjach pozabankowych, których na rynku pojawia się coraz więcej. Dzięki ustawie antylichwiarskiej korzystanie z nich jest coraz bardziej bezpieczne.

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach – co jest potrzebne do jej zaciągnięcia?

Coraz większą popularnością cieszą się firmy pożyczkowe tzw. parabanki, które w celu pozyskania nowego klienta, wychodzą mu na przeciw z bardzo atrakcyjnymi ofertami. Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach jest łatwa, szybka i wygodna do zaciągnięcia. Nie są potrzebne zaświadczenia o zatrudnieniu ani też wyciągi z konta. Banki bardzo skrupulatnie sprawdzają historię kredytową i oceniają zdolność kredytową swojego potencjalnego klienta. Musi on także zmierzyć się z licznymi formalnościami. Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach jest opcją dostępną nawet dla osób bezrobotnych czy zadłużonych. Zwykle wystarczy mieć ukończone 18-21 lat, polskie obywatelstwo, dowód osobisty, numer telefonu, adres mailowy. Dowiedz się więcej na temat pożyczek z parabanku.

Wniosek o pożyczkę bez zaświadczeń

Do wypełnienia wniosku znajdującego się na stronie pożyczkodawcy wystarczą podstawowe informacje znajdujące się na dowodzie osobistym w postaci imienia, nazwiska, numeru PESEL, adresu. Jego uzupełnienie jest banalnie proste. Na odpowiedź nie trzeba długo czekać, zwykle wniosek rozpatrywany jest w przeciągu paru minut. Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach wymaga wcześniejszej weryfikacji tożsamości – zwykle poprzez przelew weryfikacyjny z konta bankowego lub za pomocą aplikacji mobilnej. Potem wystarczy już tylko poczekać na przelew, co bardzo często nie zajmuje więcej niż kwadrans.

Secured By miniOrange